• Halkalı Merkez Mah.1.Posta sok. No:12 Cadde 24 Residans K.çekmece/İstanbul

HİS MÜHENDİSLİK

1980 tarihinde havalandırma tesisatı alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan firmamız, artan iş kapasitesini karşılamak ve şirket bazında daha kaliteli hizmet verebilmek için HİS Mühendislik ünvanı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kuruluşundan bu yananistikrarlı bir büyüme sergileyen firmamız; uzman mühendis kadrosuyla, Isıtma, soğutma, havalandırma sistemleri alanında fizibilite, proje ve uygulama yaparak çağdaş ve ekonomik çözümleri hayatınıza dahil etmektedir.

HİS Mühendislik Ltd. Şti. olarak; işverenimizin ihtiyaçlarını ve projenin gerektirdiklerini eksiksiz olarak anlamak, iş akış planımızı oluşturup bu planımızı işverenimizle paylaşıp kontrol edilebilirliğini sağlamak, işimizi plan ve programımıza uygun şekilde tamamlamak, projemiz üzerindeki konsantrasyon ve denetimimizi en üst seviyede tutmak, işimizi çağın ve teknolojinin konseptlerine uygun yapmak, çevreye duyarlı, enerji tasarrufuna önem veren projeler üretmek bizi biz yapan değerlerdir.

Kuruluşundan bu yana, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı, kaliteli hizmet anlayışıyla uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteren HİS Mühendislik Ltd. Şti. uluslararası alanda faaliyet göstermeyi hedeflemektedir. Kendini sürekli yenileyen ve bu doğrultuda kararlılıkla kalite anlayışını sürdüren HİS Mühendislik Ltd. Şti. optimum “Isıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemleri” sunmaktadır.

kalitenin Farkını HİS'set

TARİHÇE

1980

Kuruluş

Firmamızın temelleri 1980 yılında atıldı
19..

DEVAM

Şirketimiz Yeni Projeler alarak büyümeye devam etmiştir
20..

Kanal Atölyemizi Kurduk

Sektörde yaptığımız projelerin kanal imalatlarını kendi atölyemizde üretmeye başladık
2019

Devam

Şirketimiz 2019 yılında yeni projeler alarak sektöre yön vermeye devam etmektedir
Şirket tanıtım kataloğumuzu indirebilirsiniz
İndir